home

Americký výrobce automobilů společně pracuje na novém kompaktním SUV Chevrolet v poslední době. Tyto pověsti přicházejí do průmyslu, když Opel odhalil svůj kompaktní SUV s názvem Mokka na Ženevském autosalonu v roce 2017. Společnost General Motors nedávno navrhla některé patentové snímky mini crossoveru, které byly vypuštěny francouzským časopisem. Tyto fotografie odhalují pravdu o překrásném kompaktním crossoveru, který se poněkud podobá na další Chevrolet SUV, Captiva a má nějaké dojmy s Mokka comact crossover současně. Mokka se bude prodávat, protože crossover značky Opel Mokka na některých vybraných trzích, ale pro indické trhy by tento SUV neměl odznak Opel nebo Vauxhall.

Indie je považována za místo Replika omega hodinky , které miluje SUV a pomocí typu reakce, které Ford EcoSport a Renault Duster přijaly v zemi, se ukázalo spousta zákazníků. Renault Duster byl odhalen v Indii na 11. Auto Expo a předpokládá se, že dorazí do konce letošního roku. S takovou ziskovou situací pro SUV na indickém automobilovém trhu bude GM trochu nepříjemné, pokud se mu chybí šance. Replika hodinky Zdá se, že GM dodá tento nový kompaktní SUV při každém pohonu 4WD a pohonu předních kol. Očekává se, že tento SUV má přesně stejnou platformu jako Opel Mokka. Pod kapotou může být Chevrolet Compact SUV poháněn stejným motorem 1,4 litru benzinového motoru, který může být přítomen v sedanu Chevrolet Sail.Dieselový motor bude pocházet z modelu Chevrolet Appreciate, který navrhne 1,3 litru motoru Fiat Multi-Jet.

Zatímco na cenách zatím není žádné slovo, kompaktní SUV Chevrolet by se mohlo dostat do výběru hodnot pod Rs 10 lakh. rolex repliky Nový SUV Chevrolet Compact se bude pohodlně přizpůsobovat pěti dospělým a může mít délku 4,3 metru Přesto by přežití kompaktního crossoveru Chevrolet nemělo být tak rychlé v Indii, protože GM, když ho uvedl na indické břehy omega Replika hodinky , by měl soupeře jako Ford Ecosport, Renault Duster a Mahindra Mini Xylo na ulicích. Stejně tak Maruti možná také odhalí svůj kompaktní crossover XA Alpha.Také vidět -Podívejte se na další uniklé fotografie modelu Chevrolet Compact SUV - Podívejte se na fotografie roku 2019 Opel Mokka -

  • repliky hodinek
  • Replika koupit omega hodinky online
  • Replika koupit panerai online hodinky
  • Replika koupit rolex hodinky uk
  • Replika levne dámske hodinky
  • Replika levne hodinky omega speedmaster